Zajęcia Jogi w Instytucie

Zapraszamy do nowej lokalizacji Instytutu Jogi i Ajurwedy Nirmala.pl na regularne zajęcia jogi! Nauczamy jogi klasycznej w wydaniu najbardziej zbliżonym do wiedzy przekazywanej przez wieki o jodze.
 
GRAFIK ZAJĘĆ
PONIEDZIAŁEK
18:00 – joga klasyczna – Laura Laskowska 
WTOREK
7:30 – joga klasyczna na dobry początek dnia – Piyush Mittal
ŚRODA
16:00 – joga wieczorną porą – Magda Adamska-Poszwa
CZWARTEK
7:30 – joga klasyczna na dobry początek dnia – Laura Laskowska
 
Zapisy na zajęcia:
Laura tel.: 504 243 677 e-mail: lauralas.joga@gmail.com
Piyush tel.: 508 142 077 e-mail: pmittal1915@gmail.com
Magda tel.: 518 812 132, e-mail: indrija.joga@gmail.com
 
Prosimy o SMS lub maila przed przyjściem ze względu na minimalną i maksymalną liczbę uczestników.
 
Czym jest joga klasyczna?
W jodze klasycznej ćwiczysz zawsze na miarę swoich możliwości. Ta praktyka nie wymaga pasków, klocków, bolsterów, krzeseł itp. Założeniem jogi klasycznej jest praca Twoim własnym ciałem, oddechem i grawitacją. Wystarczy tylko mata oraz luźne wygodne ubranie. Nie ma dociskania, nie ma forsowania się, to Ty poprzez jogę uczysz się słuchać swojego ciała i dostosowywać praktykę do siebie.
 
W jodze klasycznej oprócz wykonywania asan nauczysz się praktyk oddechowych, medytacji, niektórych mantr, a nawet elementów Marma Terapii (ajurwedyjski masaż punktów biowitalnych).
 
Przychodząc do nas na zajęcia możemy zagwarantować Ci indywidualną uwagę nauczyciela, czas na rozmowę oraz pytania po praktyce i opiekę wykwalifikowanych osób, które ćwiczą jogę od dziesiątek lat. W przestrzeni Instytutu można również skorzystać z konsultacji ajurwedyjskiej, ajurwedyjskich zabiegów oraz masaży po wcześniejszym umówieniu się.
 
Sala jest wyposażona w maty, koce, poduszki do medytacji oraz kostki do jogi.
 
Cennik:
Karnet 4 wejścia – 120 zł (ważny przez 37 dni – 5 tygodni)
1 wejście – 40 zł
 
Miejsce:
Wrocław ul. Kościuszki 117, I piętro

Prowadzący

logo nirmala.pl instytut jogi i ajurwedy

Piyush Mittal

Nauczyciel jogi i ajurwedy, wykładowca, inicjator, autor i współautor licznych warsztatów oraz kursów instruktorskich (m.in. na instruktora jogi klasycznej, na konsultanta i terapeutę ajurwedy). Uczeń mistrza Chandra Mohan Bhandari’ego, mianowanego ambasadorem jogi na świecie, od którego uzyskał i bezustannie otrzymuje duchową wiedzę na temat medytacji, pranajamy, marma terapii i mindfulness.

Czytaj dalej

logo nirmala.pl instytut jogi i ajurwedy

Laura Laskowska

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku oraz roczne kursy na Konsultanta i Terapeutę Ajurwedy oraz Holistycznego Terapeutę w Instytucie Nirmala.pl. Jest nauczycielką jogi, psychodietetykiem oraz aktywnym masażystą i konsultantem ajurwedy. Wykonuje marma terapię, masaże i konsultacje ajurwedyjskie w swoim gabinecie we Wrocławiu.

Czytaj dalej

logo nirmala.pl instytut jogi i ajurwedy

Magda Adamska-Poszwa

Absolwentka Instytutu Jogi i Ajurwedy Nirmala.pl. Ukończyła roczny kurs  Holistycznego Terapeuty dla ciała i umysłu. Do przygody z jogą zaprosiła ją kontuzja kolana i tak już została na lata praktyki własnej. Preferuje i naucza jogi w spokojnym wydaniu: jogi klasycznej i yin jogi.

 

error: Treść strony jest chroniona.