Wyjazd do Indii z Yogą i Ayurwedą

Niezwykły wyjazd do Indii połączony z Zabiegami Ajurwedyjskimi, praktyka yogi, medytacji, pranayamy, marma terapii w wyjątkowym ośrodku Ajurwedyjskim u podnóża Himalajów „Bhole Baba Ayurvedic Hospital and Research centre” ze świątynią Baba Haidakhan i Aśramem w małym Himalajskim miasteczku Chillianaula. Do tego odwiedzimy najsłynniejsze zabytki stolicy Indii oraz Taj Mahal. W miasteczku Ranikhet położonym u podnóża Himalajów będą prowadzone zajęcia z jogi i medytacji.

Pierwsze 3 dni spędzimy podziwiając New Delhi, Agra, Mathura, będzie czas na zakupy w słynnych uliczkach New Delhi. A później wyjazd do miasteczka Ranikhet u podnóża Himalajów na wysokości około 2 000 m n.p.m. Tam spędzimy 8 dni w znanym i szanowanym Ayurwedyjskim ośrodku leczniczym. W ośrodku każdy z uczestników będzie miał konsultacje ajurwedyjską i ustalony program zabiegów (w niektórych przypadkach nawet plan leczenia). Każdy uczestnik będzie miał codziennie masaże i inne zabiegi ajurwedyjskie. Będziemy medytować na tarasie z widokiem na Himalaje. Będzie codzienna praktyka yogi, pranayamay i medytacji prowadzona przez Piyusha Mittala.


Będziemy mieli kilka wycieczek trekkingowych na pół dnia, aby podziwiać Himalaje z różnych wysokości. Odwiedzimy również piękne świątynie w okolicy ośrodka.Cena wycieczki: 2 300 zł + 800 euro


Cena obejmuje:
– pełne wyżywienie
– noclegi w ośrodku ayurwedyjskim i w hotelach w New Delhi
– wszystkie ayurwedyjskie zabiegi oraz masaże
– wszystkie transporty lokalne w Indiach i transport z i na lotnisko New Delhi.
– wycieczki lokalne, w New Delhi, Agrze i w okolicy Ranikhetu
– wszystkie zajęcia z yogi, medytacji, pranayamy i marma terapiiCena nie obejmuje:
– bilet lotniczy do Indii
– wiza turystyczna do Indii
– zakupy prywatne
– ubezpieczenie zdrowotne

Termin wyjazdu :
Wyjazd 08.03.2022
Powrót 21.03.2022

REZERWACJA :
Uwaga mała grupa Maks 12 osób.
Rezerwacji można dokonać wpłacając 2 300 zł zaliczki przelewem do 01.12.2021 na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: pmittal1915@gmail.com. Zaliczka nie podlega zwrotowi.
W początku stycznia trzeba zapłacić za bilet (kwota i termin zostanie podany po znalezieniu najlepszego połączenia), bilety są płatne dodatkowo.


Pozostała kwota 800 euro płatna do 01.03.2022

Nazwa odbiorcy: Piyush Mittal, Nirmala.pl
Nr konta: 95 1030 0019 0109 8501 0103 4103 – konto złotówkowe
Nr konta: 20 1030 0019 0109 7804 0202 7281 – konto w Euro (euro też można zapłacić w gotówce w dniu wyjazdu)
Citibank
Tytułem: wyjazd do Indii, imię i nazwisko


Plan wyjazdu
1 dzień – lot do Indii, nocleg w New Delhi
2 dzień – zwiedzanie New Delhi i zakupy
3 dzień – zwiedzanie Agra (Taj Mahal i inne zabytki)
4 dzień – podróż w Himalaje do ośrodka ajurwedyjskiego
5 – 12 dzień – pobyt w ośrodku ayurwedyjskim. Konsultacje ajurwedyjskie prowadzone przez znanych i wyspecjalizowanych lekarzy ayurwedyjskich.
Bhole Baba Ayurvedic Hospital and Research centre to jeden z najlepszych ośrodków ayurwedyjskich w Indiach, który przeprowadza wszystkie zabiegi według tradycyjnych metod stosowanych od tysięcy lat. Z okien budynku ciągnie się przepiękny widok górskie pasmo Himalajów. Jest tam taras do podziwiania widoku, który przy dobrej pogodzie będzie służył również za miejsce do medytacji. Każdy uczestnik będzie miał codziennie wykonywane masaże i zabiegi zgodnie z tradycją ayurwedy. Podczas pobytu w ośrodku zapewnione jest pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie) i nocleg. Każdego dnia można uczestniczyć w zajęciach jogi, pranayamy i medytacji.
Pomiędzy zabiegami wybierzemy się na kilka wycieczek po okolicznych świątyniach oraz kilka wycieczek trekkingowych w góry, gdzie będzie można podziwiać Himalaje z innej perspektywy.
13 dzień – podróż do New Delhi
14 dzień – lot do Polski

UWAGA!
Warunkiem udziału jest pisemna deklaracja „Jestem świadom, że jest to okres pandemiczny. Organizator nie ponosi odpowiedzialności jeśli z powodów niezależnych od organizatora wyjazd nie odbędzie się. Jeśli ostatniego dnia przed wylotem uczestnik nie będzie mógł wyjechać (pozytywny test na COVID, spóźnienie się na lot, powody prywatne itp.) to nie obowiązuje 100% zwrot pieniędzy.”


Przed wyjazdem oraz po wylądowaniu w New Delhi należy wykonać test na COVID. Ta procedura obowiązuje również przy powrocie.
Jeżeli z powodu pandemii lub innych globalnych problemów wyjazd zostanie ograniczony bądź uniemożliwiony, wtedy po odjęciu minimalnych kosztów poniesionych wcześniej wpłata zostanie zwrócona uczestnikom.
Należy zwrócić uwagę, że ceny biletów zmieniają się i nie jesteśmy w stanie przewidzieć jaki będzie ich koszt w momencie zakupu tj. w styczniu.

Podobne wpisy

error: Treść strony jest chroniona.