Indie z Jogą i Ajurwedą IND5

Uwaga, są dwa terminy z tym samym programem 07-20.03.2023 oraz 24.03-06.04.2023r, a w każdym terminie jest tylko 12 miejsc.

Zapraszamy Cię na niezwykłe spotkanie z Jogą i Ajurwedą w Indiach. Czekają na Ciebie zabiegi Ajurwedyjskie, praktyka yogi, medytacji, pranajamy oraz marma terapia, w wyjątkowym ośrodku Ajurwedyjskim u podnóża Himalajów. Bhole Baba Ayurvedic Hospital and Research Centre, jest to znany i szanowany ośrodek ajurwedyjski. Ośrodek wraz ze świątynią Baba Haidakhan i Aśramem znajduje się w małym Himalajskim miasteczku Chillianaula. Ponadto, odwiedzimy najsłynniejsze zabytki stolicy Indii oraz Taj Mahal. W miasteczku Ranikhet, położonym u podnóża Himalajów, odbędą się zajęcia z jogi, medytacji, pranajamy i marma terapii.

Pierwsze 3 dni spędzimy podziwiając New Delhi, Agra, Mathura, będzie czas na zakupy w słynnych uliczkach New Delhi i spróbowanie lokalnej kuchni. Następnie, zapraszamy Cię na wyprawę do miasteczka znajdującego się u podnóża Himalajów na wysokości około 2 000 m n.p.m. – Ranikhet. Tam spędzimy 9 dni w znanym i szanowanym Ajurwedyjskim ośrodku leczniczym. W ośrodku odbędzie się konsultacja z lekarzem ajurwedyjskim, w celu ustalenia Twojego Prakriti i Vikriti. Następnie zostanie ustalony dla Ciebie indywidualny program zabiegów.
Czekają na Ciebie codzienne masaże oraz inne zabiegi ajurwedyjskie.

Będziemy medytować na tarasie z widokiem na Himalaje. Będzie również codzienna praktyka jogi, pranajamy i medytacji prowadzona przez Piyusha Mittala oraz marma terapii prowadzonej przez Vinayak Tyagi. Będziemy mieli kilka okazję do kilku wycieczek trekkingowych, aby podziwiać Himalaje z różnych perspektyw. Odwiedzimy również piękne świątynie w okolicy ośrodka.

Cena: 2 840 zł + 880 euro

Cena obejmuje:
– pełne wyżywienie
– noclegi w ośrodku ajurwedyjskim i w hotelach w New Delhi
– wszystkie ajurwedyjskie zabiegi oraz masaże
– wszystkie transporty lokalne w Indiach i transport z i na lotnisko New Delhi.
– wycieczki lokalne, w New Delhi, Agrze i w okolicy Ranikhetu
– wszystkie zajęcia z jogi, medytacji, pranajamy i marma terapii

Cena nie obejmuje:
– bilet lotniczy do Indii*
– wiza turystyczna do Indii
– zakupy prywatne
– ubezpieczenie zdrowotne

Termin:
Wyjazd 07.03.2023
Powrót 20.03.2023

REZERWACJA:
Rezerwacji można dokonać wpłacając 2 840 zł zaliczki przelewem 7 dni na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: pmittal1915@gmail.com. Zaliczka nie podlega zwrotowi.

W początku listopada trzeba zapłacić za bilet (kwota i termin zostanie podany po
znalezieniu najlepszego połączenia), bilety są płatne dodatkowo na początku listopada.
Styczeń – samodzielne załatwienie wizy i zakup ubezpieczenia (zostanie przekazany dokładny instruktaż do załatwienia wizy online). W czasie wyjazdu trzeba mieć ważny paszport!
Pozostała kwota 880 euro płatna do 15.02.2023.

Nazwa odbiorcy: Piyush Mittal, Nirmala.pl
Nr konta: 95 1030 0019 0109 8501 0103 4103 – konto złotówkowe
Nr konta: 20 1030 0019 0109 7804 0202 7281 – konto w Euro (euro też można zapłacić w gotówce w dniu wyjazdu)
Citibank
Tytułem: IND5, Imię i Nazwisko

Plan wyjazdu
1 dzień – lot do Indii, nocleg w New Delhi
2 dzień – przylot do New Delhi, zakwaterowanie, wycieczka do miasta, zakupy
3 dzień – zwiedzanie Agra (Taj Mahal i inne zabytki)
4 dzień – zwiedzanie New Delhi, zabytki, street food i zakupy
5 dzień – podróż w Himalaje do ośrodka Bhole Baba Ayurvedic Hospital and Research Centre
6 – 12 dzień – pobyt w ośrodku ajurwedyjskim. Konsultacje ajurwedyjskie prowadzone przez znanych i wyspecjalizowanych lekarzy ajurwedyjskich. Zabiegi ajurwedyjskie, joga medytacja, pranajama, marma terapia. Wycieczki piesze po górach i okolicznych świątyniach;
13 dzień – podróż powrotna do New Delhi
14 dzień – lot do Polski

Bhole Baba Ayurvedic Hospital and Research Centre to jeden z najlepszych ośrodków ajurwedyjskich w Indiach, który przeprowadza wszystkie zabiegi według tradycyjnych metod stosowanych od tysięcy lat. Z okien budynku ciągnie się przepiękny widok na górskie pasmo Himalajów. Jest tam taras do podziwiania widoku, który przy dobrej pogodzie będzie służył również za miejsce do medytacji. Każdy uczestnik będzie miał codziennie wykonywane masaże i zabiegi zgodnie z tradycją ajurwedy. Podczas pobytu w ośrodku zapewnione jest pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie) i nocleg. Każdego dnia można uczestniczyć w zajęciach jogi, pranajamy, medytacji i marma terapii.

Pomiędzy zabiegami wybierzemy się na kilka wycieczek po okolicznych świątyniach oraz kilka wycieczek trekkingowych w góry, gdzie będzie można podziwiać Himalaje z różnych perspektyw.

UWAGA!
Warunkiem udziału jest pisemna deklaracja „Jestem świadom, że jest to okres pandemiczny. Organizator nie ponosi odpowiedzialności jeśli z powodów niezależnych od organizatora wyjazd nie odbędzie się. Jeśli ostatniego dnia przed wylotem uczestnik nie będzie mógł wyjechać (pozytywny test na COVID, spóźnienie się na lot, powody prywatne itp.) to nie obowiązuje 100% zwrot pieniędzy.”

Przed wyjazdem oraz po wylądowaniu w New Delhi należy wykonać test na COVID. Ta procedura obowiązuje również przy powrocie.

Jeżeli z powodu pandemii lub innych globalnych problemów wyjazd zostanie ograniczony bądź uniemożliwiony, wtedy po odjęciu minimalnych kosztów poniesionych wcześniej wpłata zostanie zwrócona uczestnikom.

Należy zwrócić uwagę, że ceny biletów zmieniają się i nie jesteśmy w stanie przewidzieć jaki będzie ich koszt w momencie zakupu tj. w listopadzie.

*Wiza kosztuje ok. 50 dolarów.

Dla poprzednich grup kupowaliśmy grupowe ubezpieczenie turystyczne łącznie z bagażem, które kosztowało ok. 110 zł od osoby. Można wykupić sobie dodatkowe ubezpieczenie indywidualne takie jakie potrzebujesz.

Bilety lotnicze: niestety w dobie pandemii nie możemy zagwarantować ceny biletów jakie będą za kilka miesięcy, obecnie ceny oscylują w okolicach 3 tys. zł za obie strony. Kupujemy bilety dla całej grupy w listopadzie, abyśmy mieli miejsca w jednym samolocie.

Podobne wpisy

error: Treść strony jest chroniona.