Weekend Rodzinny Z Jogą i Nartami W Zakopanym

Zapraszamy na Weekendowy Rodzinny Wyjazd z Jogą i Nartami w zakopanym

Wiele pracujących osób, miałoby chęć spędzenia czasu podczas weekendu wyjeżdżając na warsztaty jogi . Jednak odczuwają też potrzebę spędzania wolnego czasu z rodziną, z dziećmi. Powstaje konflikt interesów, gdyż panuje pogląd, że na warsztaty jogiczne powinni jeździć dorośli, a dzieci tylko przeszkadzałyby w wymagającej skupienia praktyce.

Czy da się pogodzić ?

Oczywiście, Według nas tak

Jeśli rodzic jest na macie dziecko obok w sali też ćwiczy jogę dla dzieci . 

Ostatniego dnia pobytu ćwiczą razem ,budując relacje na macie.  

Przez co zbudujesz jeszcze lepsza relacje że swoim dzieckiem.

Spędzając czas na wyjazdach z jogą mamy więc dużo praktyki, ale też po zajęciach mamy dużo czasu, by pobyć z naszymi dziećmi tak, tak jak w pędzie dnia codziennego nie zawsze jest ten czas . 

Narty i joga to piękne połączenie aktywnie spędzonego czasu razem..

Miejsce: Hotel Górski Kalatówki

który położony jest nieopodal Zakopanego, w Tatrzańskim Parku Narodowym na wysokości 1198 m n.p.m. tuż przy szlaku wiodącym z Kuźnic na Giewont – w malowniczej dolinie Bystrej.

Szczyty Giewontu i Kasprowego Wierchu, górska przyroda, szum potoków tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. Hotel będący prawdziwą oazą odpoczynku jest idealnym miejscem dla tych wszystkich, którzy kochają góry, pragną ciszy i oczekują wypoczynku w doskonałych warunkach. Wszystkie pokoje mają wspaniałe widoki na okoliczne góry. Posiadamy doskonałą wodę z własnego, źródlanego ujęcia, nowoczesną infrastrukturę oraz, co najważniejsze, prawdziwą rodzinną atmosferę.Mamy nadzieję iż Państwa pobyt będzie miły i beztroski oraz pozostanie na długo w pamięci.

http://www.kalatowki.pl

Kalatówki, 34-500 Zakopane

Piątek: 25.01.2019

16.00                                    Przyjazd /zakwaterowanie

17.00                                    Spotkanie organizacyjne

18.00 -19.00                      Praktyka Jogi / joga dla dzieci

19.30 –                                 Kolacja

21.00 –                                 Pranayama i medytacja

Sobota: 26.01.2019

08.00 – 09.30                    Praktyka Jogi i nauka oddechu / joga dla dzieci

09.30 –  10.30                     Śniadanie

10.30                                     czas wolny / narty                          

17.00 – 19.00                    Praktyka jogi / Joga dla dzieci / warsztaty

19.00                                    Kolacja

21.00                                    Pranayama i medytacja

Niedziela: 14.10.2018

8.00 – 9.30                          Poranna joga – wspólna praktyka razem

9.30                                       podsumowanie / pytanie i odpowiedzi

10.00                                    śniadanie i wyjazd

Cena warsztatu:

Cena za os. dorosłą – 980 zł

Cena za dziecko od 3 do 10 lat – 590 zł

Do 3 lat dziecko gratis

*Cena dla osoby towarzyszącej bez udziału w warsztatach – 600 zł (nocleg i pełne wyżywienie)

KONTAKT:
Agnieszka Lasota – 663 060 017
jogasmyka@gmail.com
https://www.joga-smyka.pl/ 

Piyush Mittal – 508 142 077 
pmittal1915@gmail.com 

REZERWACJA:

Rezerwacji można dokonać wpłacając 500zł/od osoby  zaliczki do 20.12.2018 na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: jogasmyka@gmail.com lub pmittal1915@gmail.com 

Zaliczka nie podlega zwrotowi. Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu. 
Nazwa odbiorcy: Piyush Mittal
Nr konta: 29 1050 1490 1000 0092 0560 4805
Tytułem:  termin, imię i nazwisko

Cena zawiera:

Noclegi w pokoju 2 osobowym

Pełne wyżywienie, zajęcia z jogi dla dorosłych i dla dzieci

Prowadzący:

Agnieszka Lasota – jest instruktorem Hatha Joga (tytuł uzyskany pod kierunkiem prof. AWF dr. hab. Janusza Szopę AWF Katowice). Absolwentka Pedagogiki Przedszkolnej z Terapią Pedagogiczną na Uniwersytecie Opolskim. Certyfikowanym Nauczycielem Jogi dla dzieci. Członkiem Stowarzyszenia Akademii Świadomości „Ahimsa”. Inicjatorem i założycielem szkoły jogi dla dzieci pod nazwą : „Gimnastyka Joga Smyka” Od wielu lat praktykuję jogę, nieustannie rozwijając praktykę własną. Prowadzi jogę dla dzieci w publicznych i niepublicznych placówkach przedszkolnych, w szkołach w klasach I-III, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i jogę rodzinną (rodzic + dziecko na macie) jako zajęcia dodatkowe popołudniowe. Współpracuję z Joga-Joga.pl i prowadzę zajęcia na wyjazdach z jogą w całej Polsce” .Członek Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Częstochowskiej oraz edukator w Akademii Edukacji w Krakowie. Prowadząca swoje szkolenia pt. ”Koncentracja uwagi i uważność dziecka poprzez ćwiczenia gimnastyczne z elementami jogi dla dzieci” oraz autorskie kursy na instruktora jogi dla dzieci na terenie całej Polski.

Piyush Mittal – uczeń mistrza Chandra Mohana Bhandari’ego, mianowanego ambasadorem jogi na świecie, od którego uzyskał i bezustannie otrzymuje  duchową wiedzę na temat medytacji, pranayamy, terapii marma i mindfulness. Ukończył Informatykę i Zarządzanie na Politechnice Warszawskiej. Jogę praktykuje od 35 lat. Ma doświadczenie w przekazywaniu głębi indyjskiej sztuki dbania o ciało, umysł i duszę. Zdobył ją, między innymi jako organizator ponad 120 warsztatów i kursów ( w latach 2012 – 2018), czterech międzynarodowych konferencji naukowych Jogi i Ajurwedy  (2013 – 2017), których partnerem było Ministerstwo Jogi, Ajurwedy i Naturoterapii („AYUSH”) z Indii; prezes Centrum Jogi i Ajurwedy im. Bhandari’ego (2013 – 2017) oraz Instytutu Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu. Współpracował z doktorami Ajurwedy Dhananji Nanayakkar i Kushanem Pathiraną, z którymi przeprowadził kursy Konsultanta Ajurwedy. Założyciel i prezes Nirmala.pl – Instytutu Jogi i Ajurwedy (od 2017).  Wykładał również ”mindfulness” na studiach podyplomowych nt. „Holistycznego Zarządzania Kapitałem Ludzkim”. Prowadzi zajęcia z jogi i ajurwedy na studiach podyplomowych pt. „Holistycznego Zarządzania Samorozwojem, Joga i Ajurweda dla Menedżerów” na Politechnice Opolskiej.

Podobne wpisy

error: Treść strony jest chroniona.