Małgorzata Miodońska

Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności: Ćwiczenia Psychofizyczne w Oparciu o System Hatha-Joga w nurcie jogi akademickiej. Dyplomowany Instruktor Pilates. Wellbeing Expert, trener, doradca, audytor systemów wellbeingowych w firmach przy Wellbeing Institute. Uzyskała stopień nauczycielski Jogi Klasycznej z Elementami Ajurwedy i Marma Terapii (Nirmala Instytut Jogi i Ajurwedy i Devamber Institute of Vedic Science). Ukończyła studia podyplomowe: Holistyczne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Instytucie Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu.

Uczestniczyła w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu jogi i medytacji, prozdrowotnej aktywności ruchowej dla różnych grup wiekowych, rozwoju osobistego, redukcji stresu, zarządzania emocjami, muzykoterapii, zarządzania ludźmi. Prowadzi zajęcia z zakresu jogi z elementami pilates, zdrowego kręgosłupa oraz uważności i relaksacji dla pracowników. Do niedawna aktywna zawodowo jako Manager Personalny. Na co dzień promuje ideę zarządzania firmą przez wartości oraz budowania dobrostanu pracowników.

Założycielka studia jogi „Yoga Corner” w Gliwicach – przestrzeni skupiającej osoby praktykujące jogę w jej aspekcie fizycznym oraz zainteresowane samorozwojem w oparciu o klasyczną naukę jogi. W swojej pracy łączy starożytną filozofię jogi z osiągnięciami współczesnej nauki. Zafascynowana neurobiologią i naturą ludzkiego umysłu.

Przeczytaj również

Maja Klamka

Pasjonatka, propagatorka, a przede wszystkim praktyk zdrowego stylu życia. Ukończyła studia wyższe na wydziale...

Aleksandra Duda

Aleksandra Duda

Nauczycielka Jogi, certyfikowana przez Amerykański Instytut Badawczy Jogi Kundalini, która poza pracą zawodową, od 12...

Eliza Kurowska

Psycholog, Consultant Facilitator i Advanced Instructor One Brain Method®. Członek międzynarodowej korporacji...

error: Treść strony jest chroniona.