Laura Laskowska

Nauczycielka jogi, konsultantka i terapeutka ajurwedy, masażystka, wykładowca w Instytucie Jogi i Ajurwedy Nirmala.pl. Z wykształcenia farmaceutka i psychodietetyk. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku oraz roczny kurs na Konsultanta i Terapeutę Ajurwedy, a także roczny kurs zawodowy Holistyczny Terapeuta dla Ciała i Umysłu i Kurs Terapii Marma w Instytucie Nirmala.pl.

Joga towarzyszy jej od dziecka, regularnie praktykuje od ponad 10 lat. Jej pierwszy nauczycielem był Paweł Turecki (Sri Sri Joga). Już jako nauczyciel jogi szkoliła się pod okiem Basi Lipskiej-Larsen i Piyusha Mittala. Obecnie jest dyplomowaną nauczycielką jogi w stylu Vinyasa oraz jogi dla kobiet w ciąży. Przez kilka lat pracowała w sklepie zielarsko-medycznym, gdzie zdobywała wiedzę o naturalnych sposobach leczenia ziołami, którą nieustannie zgłębia i stosuje na co dzień. Uczestniczyła w wielu konferencjach dotyczących naturoterapii i mikrobiomu jelitowego oraz prowadziła szkolenia i wykłady jako specjalista probiotykoterapii dla Biolatte Polska.

Jej specjalizacja w praktyce holistycznego terapeuty to zaburzenia trawienia i odżywiania oraz problemy hormonalne u kobiet, przygotowanie do ciąży i joga prenatalna.

W swojej praktyce łączy doświadczenie medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej. W ajurwedzie najbardziej ceni indywidualne podejście do człowieka oraz pracę nad sferą mentalną i fizyczną, które w rozumieniu ajurwedy nawzajem na siebie wpływają.

Wykonuje masaże i zabiegi ajurwedyjskie w gabinecie we Wrocławiu. Prowadzi również konsultacje ajurwedyjskie i zajęcia jogi.

e-mail: lauralas.joga@gmail.com

Zapisy na masaże: lauralas.booksy.com

Przeczytaj również

Maja Klamka

Pasjonatka, propagatorka, a przede wszystkim praktyk zdrowego stylu życia. Ukończyła studia wyższe na wydziale...

Aleksandra Duda

Aleksandra Duda

Nauczycielka Jogi, certyfikowana przez Amerykański Instytut Badawczy Jogi Kundalini, która poza pracą zawodową, od 12...

Małgorzata Miodońska

Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności: Ćwiczenia Psychofizyczne w Oparciu o System Hatha-Joga w...

error: Treść strony jest chroniona.