Kurs masaży Ajurwedyjskich 8-11 czerwca

kurs masaży ajurwedyjskich abhyanga

W Ajurwedzie nakładanie oleju na skórę poprzez masaż w określonych kierunkach nazywane jest abhyanga.

Masaż w określonych kierunkach poprawia krążenie krwi, ułatwia usuwanie toksyn z organizmu, łagodzi zmęczenie fizyczne i psychiczne, poprawia funkcjonowanie układu mięśniowo-szkieletowego, usuwa sztywność i ociężałość organizmu oraz prowadzi do uczucia lekkości.

Wspomaga rozwój zdrowego ciała, pomaga w poprawieniu sylwetki, regeneruje tkankę oraz redukuje masę ciała i tkankę tłuszczową.

Masaże Ajurwedyjskie wykonywany są za pomocą olejami zioło-leczniczymi, który pomagają w oczyszczaniu a potem regenerować nasze ciało. Działają odmładzająco i relaksująco poprawiając samopoczucie fizyczny i psychiczny.

Czterodniowy kurs masażu , pozwoli rzetelnie opanować technikę wykonywania masaże oraz zrozumieć podstawy ajurwedy.

Polecam naukę masażu Ajurwedyjskich osobom początkującym, terapeutów, masażystów, nauczycieli jogi, naturoterapatów i wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć, uzupełnić swoje terapie z masażami ajurwedyjskimi:

• Abhyanga (masaż całego ciała)

• Shiroabhyanga (masaż głowy)

• Mukhabhyanga (masaż twarzy)

• Shirodhara (masaż na trzecie oko)

Kurs obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Po ukończeniu uczestnik otrzymuje dyplom, który zaświadcza o posiadaniu odpowiednich kwalifikacji do masażu. Kurs jest prowadzony indywidualnie lub w małych grupach do 6 osób.

Cena kursu: 3150 zł

Cena kursu obejmuje: materiały dydaktyczne, dyplom

Termin: 08.06.2023 – 11.06.2023

W celu zapisania się na kurs proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy oraz potwierdzenie swojego uczestnictwa w szkoleniu wpłatą zaliczki w wysokości 550 zł. W przypadku rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi. Pozostałą kwotę należy zapłacić w dniu kursu.

Nazwa odbiorcy: Ritu Agarwal

Nr konta: 40 1140 2004 0000 3502 7709 8425

Tytułem: Nazwa kursu, imię i nazwisko

Rezygnacja ze kursu w trakcie trwania kursu, NIE uprawnia uczestnika na zwrot zapłaconych pieniędzy na kurs

Podobne wpisy

error: Treść strony jest chroniona.