Jesteś energią

Serdecznie zapraszamy Was na nasz pierwszy warsztat dedykowany tematowi energii. Energii, którą jesteśmy, która daje życie, która determinuje nasze zachowania i zdrowie. Jest to energia, którą na świecie nazywa się praną, chi, ki, maną, eterem. Ale nieważne jak ją nazwiemy, ważne żeby uświadomić sobie jej istnienie. To pierwszy krok. Następnym jest jej poczucie i praca nad nią.

Jeśli czujesz, że chcesz wiedzieć więcej niż do tej pory Ci mówiono.

Jeśli czujesz, że jest coś więcej co determinuje nasze życie niż tylko to co widzimy, to gorąco Cię zapraszamy właśnie na te warsztaty.

Panowanie nad swoją energią daje wolność

Warsztat ma na celu uświadomienie jak ważne jest dbanie o nasz system energetyczny. Będzie i trochę teorii i dużo praktyk :-).

Tematy, które poruszymy:

  • system energetyczny człowieka: czakry i meridiany
  • przepływy energii, blokady energetyczne i ich konsekwencje zdrowotne i mentalne
  • oddawanie i pobieranie energii, relacje energetyczne pomiędzy ludźmi
  • jak się chronić przed złą energią, systemy ochronne, oczyszczanie ciała i przestrzeni
  • co to są wibracje i dlaczego warto je podnosić
  • i wiele innych

JOGA I PRANAJAMY

W praktyce jogi i pranajamy skupimy się właśnie na aspekcie prany, jej przepływu w naszym ciele, jej znaczenia dla rozumienia swojego istnienia.

REIKI

Przedstawimy Wam kilka sposobów na pracę z energią. Ale w dużej mierze, ze względu na nasze doświadczenie skupimy się na reiki. To system uzdrawiania energią wywodzący się z Japonii.

KUCHNIA AYURWEDYJSKA

Energii dodadzą nam również pyszne wegetariańskie dania. Specjalnie dla nas będzie gotować Ritu Mittal wg ajurwedyjskich receptur. Będzie można podpatrywać, pomagać i przy okazji pouczyć się paru ajurwedyjskich przepisów.

ARKADIA

Zapraszamy Was do miejsca, które jest prawdziwą arkadią :-). Arkadia jest położona w otulinie Parku Krajobrazowego Sudetów Wałbrzyskich u podnóża zamku Rogowiec z widokiem na panoramę Gór Sowich (miejscowość Grzmiąca). W otoczeniu czystej, pięknej przyrody, będziemy mieć niepowtarzalną okazję wsłuchać się w siebie i wczuć w niuanse naszych odczuć i doświadczeń. Będziemy mieć cały dom do naszej dyspozycji. Będziemy też jak najwięcej praktykować i spędzać czas na świeżym powietrzu.

Prowadzący:

Piyush Mittal – Jest uczniem jogguru Chandra Mohan Bhandari, od którego uzyskał – i bezustannie otrzymuje – olbrzymią wiedzę na temat medytacji, uzdrawiającego oddechu (pranajamy) oraz uważności (mindfulness). Na warszawskiej Politechnice ukończył Informatykę i Zarządzanie. Doświadczenie w przekazywaniu głębi indyjskiej sztuki dbania o ciało, umysł i ducha zdobył, z jednej strony, jako dyrektor i prezes Hotelu Pałac Sulisław (pięciogwiazdkowego obiektu na Opolszczyźnie) oraz Instytutu zajmującego się jogą i ajurwedą, działającego przy Hotelu Pałac Sulisław, a z drugiej strony, jako organizator czterech międzynarodowych konferencji jogi i ajurwedy w latach 2013-2017. zorganizował i przeprowadził ponad 30 warsztatów i wraz doktorami ajurwedy Dhananji Nanayakkar i Kushanem Pathiraną kursów „konsultanta na ajurwedę”. Na studiach podyplomowych pt. Holistyczne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim, prowadzi zajęcia z mindfulnessu.

Anna Kaźmierczak – Pasjonatka zdrowego stylu życia i naturalnych terapii. Terapeutka reiki II stopnia. Jogę praktykuje od prawie 20 lat. Przeszła przez różne style, a teraz, dzięki Piyushowi wraca do korzeni filozofii Jogi. Podróżuje i nieustannie uczy się nowych rzeczy. W Indiach praktykowała jogę leczniczą u Sharata Arory. Wraz z instytutem Nirmala i poprzez inicjatywę Think Holistic chce zapoznawać ludzi z dobrodziejstwami jogi i ajurwedy, pracy z energią. Z wykształcenia mgr filologii polskiej, zarządzania i marketingu. W swoim życiu zawodowym przeszła przez pracę w ogólnopolskich korporacjach. Była modelką, menadżerką, prezeską. Przez ostatnie 10 lat zarządzała agencją reklamową w Trójmieście. Po latach życia w stresie i pod presją wie doskonale, jak ważne jest to by znaleźć coś co daje siłę i wewnętrzną równowagę.

Ritu Mittal – Dyplomowana terapeutka Ayurvedy oraz technik usług kosmetycznych. Prowadzi własny salon Ayurvedyjski od 5 lat w Kamieńcu Wrocławskim. Praktykująca jogę, prowadzi zajęcia z jogi oraz kursy i szkolenia Ayurvedyjskie . zorganizowała i przeprowadziła warsztaty z jogi, ajurwedy, gotowania aujwedyjskiego i indyjskiego.

PROGRAM

24.08. pt.

15:00 – przyjazd i rozlokowanie w Arkadii

17:00 – 17:30 – wprowadzenie do tematu warsztatów

17:30 -19:00 – joga i pranajamy

19:00 – kolacja

20:00 – praca z energią i wieczorna medytacja

25.08 sob.

8:00 – 10:00 – joga i pranajamy

10:00 – 11:00 – śniadanie

11:30 – 13:30 – wykład

Czas wolny (spacery, zabiegi, co komu w duszy zagra J), mały lunch 16:00 – 18:00 – popołudniowa praktyka

18:00 – 19:00 – obiadokolacja

20:00 – praca z energią i wieczorna medytacja

26.08 niedz.

8:00 – 9:30 – joga i pranajamy

9:30 – 10:30 – śniadanie

11:00 – 13:30 – wykład

14:00 – 15:00 – obiad

15:00 – pożegnanie i wyjazd

KOSZT I WARUNKI

890 zł/os.

440 zł/os. towarzysząca, niebiorąca udziału w warsztatach i wykładach

Wynagrodzenie obejmuje udział w warsztatach i wykładach, nocleg w pokojach 2-3 os. i ajurwedyjskie wyżywienie.

Rezerwacji można dokonać wpłacając 490 zł zaliczki (390 zł os. towarzysząca) na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: annakazmierczak21@gmail.com. Zaliczka nie podlega zwrotowi. (Tylko w przypadku odwołania z winy uczestnika. Zaliczka może też przejść na nowego wskazanego uczestnika). Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu pierwszego dnia warsztatów.

NAZWA ODBIORCY: Anna Kaźmierczak

NR KONTA: 93 1440 1185 0000 0000 0626 6428

TYTUŁEM: WARSZTATY ENERGIA, IMIĘ I NAZWISKO

W trakcie warsztatu będzie można w wolnym czasie skorzystać z terapii reiki (za dodatkową opłatą).

KONTAKT

Jeśli macie pytania dzwońcie śmiało: Ania 508 250 728 🙂
www.nirmala.pl
www.thinkholistic.eu

Podobne wpisy

error: Treść strony jest chroniona.