Indie z Jogą i Ajurwedą IND7

Zapraszamy Cię na niezwykłe spotkanie z Jogą i Ajurwedą w Indiach. Czekają na Ciebie zabiegi Ajurwedyjskie, praktyka yogi, medytacji, pranajamy oraz marma terapia, w wyjątkowym ośrodku Ajurwedyjskim u podnóża Himalajów. Ponadto odwiedzimy najsłynniejsze zabytki stolicy Indii oraz Taj Mahal.

Bhole Baba Ayurvedic Hospital and Research Centre, jest to znany i szanowany ośrodek ajurwedyjski. Ośrodek wraz ze świątynią Baba Haidakhan i Aśramem znajduje się w małym Himalajskim miasteczku Chillianaula.

Pierwsze 3 dni spędzimy podziwiając New Delhi, Agra, Mathura, będzie czas na zakupy w słynnych uliczkach New Delhi i spróbowanie lokalnej kuchni. Następnie, zapraszamy Cię na wyprawę do miasteczka znajdującego się u podnóża Himalajów na wysokości około 2 000 m n.p.m. – Ranikhet. Tam spędzimy 9 dni w znanym i szanowanym Ajurwedyjskim ośrodku leczniczym. W ośrodku odbędzie się konsultacja z lekarzem ajurwedyjskim, w celu ustalenia Twojego Prakriti i Vikriti. Następnie zostanie ustalony dla Ciebie indywidualny program zabiegów.


Czekają na Ciebie codzienne masaże oraz inne zabiegi ajurwedyjskie. Będziemy medytować na tarasie z widokiem na Himalaje. Będzie również codzienna praktyka jogi, pranajamy i medytacji, Satsang prowadzony przez Piyusha Mittala oraz zajęcia marma terapii prowadzonej przez Vinayak Tyagi. Będziemy mieli kilka okazję do kilku wycieczek trekkingowych, aby podziwiać Himalaje z różnych perspektyw. Odwiedzimy również piękne świątynie w okolicy ośrodka.

Cena: 640 euro zaliczki + 940 euro

Cena obejmuje:
– pełne wyżywienie
– noclegi w ośrodku ajurwedyjskim i w hotelach w New Delhi
– wszystkie ajurwedyjskie zabiegi oraz masaże
– wszystkie transporty lokalne w Indiach i transport z i na lotnisko New Delhi.
– wycieczki lokalne, w New Delhi, Agrze i w okolicy Ranikhetu
– wszystkie zajęcia z jogi, medytacji, pranajamy i marma terapii

Cena nie obejmuje:
– bilet lotniczy do Indii*
– wiza turystyczna do Indii
– zakupy prywatne
– ubezpieczenie zdrowotne

Termin:
Wyjazd 02.09.2023
Powrót 15.09.2023

REZERWACJA:
Rezerwacji można dokonać wpłacając 640 euro zaliczki przelewem 7 dni na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: pmittal1915@gmail.com. Zaliczka nie podlega zwrotowi.

W początku lipca trzeba zapłacić za bilet (kwota i termin zostanie podany po
Lipiec – samodzielne załatwienie wizy i zakup ubezpieczenia (zostanie przekazany dokładny instruktaż do załatwienia wizy online). W czasie wyjazdu trzeba mieć ważny paszport!
Pozostała kwota 940 euro płatna do 10.08.2023 lub gotówką w dniu wyjazdu.

Nazwa odbiorcy:

Piyush Mittal

Nr konta (EUR): 50100616792192

HDFC Bank INDIA

Adres – Kalkaji Branch, New Delhi

Swift code – HDFCINBBDEL

Iub FSC code – HDFC0000271

Tytułem: IND7, imię i nazwisko

Plan wyjazdu
1 dzień – lot do Indii, nocleg w New Delhi
2 dzień – przylot do New Delhi, zakwaterowanie, wycieczka do miasta, zakupy
3 dzień – zwiedzanie Agra (Taj Mahal i inne zabytki)
4 dzień – zwiedzanie New Delhi, zabytki, street food i zakupy
5 dzień – podróż w Himalaje do ośrodka Bhole Baba Ayurvedic Hospital and Research Centre
6 – 12 dzień – pobyt w ośrodku ajurwedyjskim. Konsultacje ajurwedyjskie prowadzone przez znanych i wyspecjalizowanych lekarzy ajurwedyjskich. Zabiegi ajurwedyjskie, joga medytacja, pranajama, marma terapia. Wycieczki piesze po górach i okolicznych świątyniach;
13 dzień – podróż powrotna do New Delhi
14 dzień – lot do Polski

Bhole Baba Ayurvedic Hospital and Research Centre to jeden z najlepszych ośrodków ajurwedyjskich w Indiach, który przeprowadza wszystkie zabiegi według tradycyjnych metod stosowanych od tysięcy lat. Z okien budynku ciągnie się przepiękny widok na górskie pasmo Himalajów. Jest tam taras do podziwiania widoku, który przy dobrej pogodzie będzie służył również za miejsce do medytacji. Każdy uczestnik będzie miał codziennie wykonywane masaże i zabiegi zgodnie z tradycją ajurwedy. Podczas pobytu w ośrodku zapewnione jest pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie) i nocleg. Każdego dnia można uczestniczyć w zajęciach jogi, pranajamy, medytacji i marma terapii.

Pomiędzy zabiegami wybierzemy się na kilka wycieczek po okolicznych świątyniach oraz kilka wycieczek trekkingowych w góry, gdzie będzie można podziwiać Himalaje z różnych perspektyw.

UWAGA!
Uczestnicy wyjazdu zobowiązują się dostosować do przepisów dotyczących COVID wymaganych w danym czasie przez Polskę i Indie.

Jeżeli z powodu pandemii lub innych globalnych problemów wyjazd zostanie ograniczony bądź uniemożliwiony, wtedy po odjęciu minimalnych kosztów poniesionych wcześniej wpłata zostanie zwrócona uczestnikom.

Należy zwrócić uwagę, że ceny biletów zmieniają się i nie jesteśmy w stanie przewidzieć jaki będzie ich koszt w momencie zakupu tj. w lipcu.

*Wiza kosztuje ok. 30 dolarów.

Dla poprzednich grup kupowaliśmy grupowe ubezpieczenie turystyczne łącznie z bagażem, które kosztowało ok. 110 zł od osoby. Można wykupić sobie dodatkowe ubezpieczenie indywidualne takie jakie potrzebujesz.

Bilety lotnicze: niestety w dobie pandemii nie możemy zagwarantować ceny biletów jakie będą za kilka miesięcy, obecnie ceny oscylują w okolicach 3 tys. zł za obie strony. Kupujemy bilety dla całej grupy wcześniej, abyśmy mieli miejsca w jednym samolocie.

Podobne wpisy

error: Treść strony jest chroniona.