Eliza Kurowska

Psycholog, Consultant Facilitator i Advanced Instructor One Brain Method®. Członek międzynarodowej korporacji edukacyjnej Three In One Concepts, Inc., autor pierwszych w Polsce badań naukowych nad skutecznością One Brain Method® i autor filmu „Życie bez stresu”, ukazującego założenia i skuteczność Metody One Brain®.


Założycielka Centrum Rozwoju Holistycznego w Młyńsku na Pogórzu Izerskim, w którym prowadzi konsultacje indywidulane z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi wg Metody One Brain®, jak również kursy Metody One Brain® i kursy rysunku metodą Betty Edwards (ołówek, węgiel). Jest pasjonatką, propagatorką i ambasadorką Metody One Brain® w Polsce.


Eliza ma dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Prowadzi odblokowania emocjonalnego stresu, pomagając innym w problemach emocjonalnych, edukacyjnych, w relacjach osobistych, zawodowych. Podczas kursów uczy, jak eliminować napięcia emocjonalne, by podnosić jakość życia, pewność siebie, świadomość wyboru w procesie integracji Ciała, Umysłu i Ducha. Cechują ją wysoki profesjonalizm, kompetencje psychologiczne i nauczycielskie, a także empatia, wrażliwość i łagodność, które w pracy z emocjami zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa.


Jej największą pasją jest człowiek i holistyczne podejście do jego rozwoju, samorealizacji, zdrowia fizycznego i psychicznego spójne z modelem nauk Wschodu.

Przeczytaj również

Maja Klamka

Pasjonatka, propagatorka, a przede wszystkim praktyk zdrowego stylu życia. Ukończyła studia wyższe na wydziale...

Aleksandra Duda

Aleksandra Duda

Nauczycielka Jogi, certyfikowana przez Amerykański Instytut Badawczy Jogi Kundalini, która poza pracą zawodową, od 12...

Małgorzata Miodońska

Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności: Ćwiczenia Psychofizyczne w Oparciu o System Hatha-Joga w...

error: Treść strony jest chroniona.