Detox Ciała i Umysłu

DETOX CIAŁA I UMYSŁU

Jesień to idealny czas aby przygotować się na nadchodzące chłody i całą zimę cieszyć się dobrym zdrowiem zarówno fizycznym jak i umysłowym. Detox łączący ajurwedę i jogę odmładza całe ciało zapewniając mu młodzieńczość oraz siłę, a umysłowi pełen spokoju stan otwartości.

ajurwedzie tradycyjne zabiegi oczyszczające stosuje się w ramach profilaktyki, gdy następuje zmiana pór roku, a jej celem jest oczyszczenie ciała nie tylko z produktów przemiany materii, które nagromadziły się w ciele, lecz także z nadmiaru subtelnych energii i dosz, co sprzyja zachowaniu zdrowia oraz długowieczności oraz piękna w zmieniających się warunkach klimatycznych.

Dzięki ajurwedyjskiej terapii oczyszczającej ciało na wszystkich poziomach, poprzez skórę, oczy, uszy, zatoki, układ pokarmowy zwiększymy zdolność naszego organizmu do przyswajania substancji leczniczych oraz środków wzmacniających, a także zwiększymy zdolność do pełnego metabolizowania żywności. 

Zadbamy o prawidłowe nawilżenie w ciele poprzez wewnętrzne i zewnętrzne natłuszczanie. W czasie tygodnia z jogą i ajurwedą pokażemy Wam jak oczyścić ciało z toksyn na poziomie komórkowym poprzez odpowiednią dietę i zestawy ziół , poprawić kondycję fizyczną i umysłową wykorzystując dostosowane dla każdego ćwiczenia i medytację, zwiększyć energię życiową a tym samym przedłużyć życie. Pokażemy jak samodzielnie wykonać masaż oczyszczający, odmładzający i rozgrzewający, jak oczyścić gardło i zatoki.

Miejsce: Kraina Szeptów

Jest na styku Gór Złotych i Bialskich niewielka kraina gdzie każda pora roku rozbrzmiewa szeptem. Tu czas prawie się zatrzymał. Nie przecieka przez palce w pogoni za tym za nieuniknione i wciąż odległe. W miejscu gdzie czas płynie leniwie, rozciągając każdą chwilę przyjemności w nieskończoność, gdzie marzenia plączą się z rzeczywistością, a życie zdaje się być bajką. W takim miejscu, wśród zieleni lasów, szumu drzew i górskiego potoku, w starym ponad 100-letnim budynku, w którym kiedyś znajdowała się szkoła, czeka na Państwa „Kraina Szeptów”.

Kraina Szeptów

Nowy Gierałtów 3

57-550 Nowy Gierałtów

www.krainaszeptow.pl

Program: na 6 dni

Sobota 01.09.2018

11.00 – Przyjazd

11.30 – Spotkanie organizacyjne

13.00- obiad

16.00 – 18.00 Wykład i praktyka

18.30 Kolacja

20.30 Pranayma i medytacja

Niedziela – środy  02 – 05.09.2018

7.00 –21.00 zabiegi oczyszczające, wykłady,  praktyka jogi i medytacji

Czwartek 06.09.2018

7.00 – 14.00 zabiegi oczyszczające, wykłady,  praktyka jogi i medytacji

14.00 – obiad i wyjazd.

Cena warsztatu: 1840zł/os.

*Cena dla osoby towarzyszącej bez udziału w warsztatach – 900 zł (nocleg i pełne wyżywienie)

Okoliczne atrakcje turystyczne: Jaskinia niedźwiedzia; Między górze; Śnieżnik; Lądek zdrój

REZERWACJA

Rezerwacji można dokonać wpłacając 800 zł zaliczki do 15.08.2018 na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: pmittal1915@gmail.com. Zaliczka nie podlega zwrotowi. Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu. 
Nazwa odbiorcy: Piyush Mittal
Nr konta: 29 1050 1490 1000 0092 0560 4805
Tytułem:  termin, imię i nazwisko

Cena zawiera:

Noclegi w pokoju 2-3 osobowym

Pełne wyżywienie, preparaty ziołowe

Wykłady i praktyka, zabiegi oczyszczające

Prowadzący:

Piyush Mittal – Jest uczniem jogguru Chandra Mohan Bhandari, od którego uzyskał – i bezustannie otrzymuje – olbrzymią wiedzę na temat medytacji, uzdrawiającego oddechu (pranajamy) oraz uważności (mindfulness). Na warszawskiej Politechnice ukończył Informatykę i Zarządzanie. Doświadczenie w przekazywaniu głębi indyjskiej sztuki dbania o ciało, umysł i ducha zdobył, z jednej strony, jako dyrektor i prezes Hotelu Pałac Sulisław (pięciogwiazdkowego obiektu na Opolszczyźnie) oraz Instytutu zajmującego się jogą i ajurwedą, działającego przy Hotelu Pałac Sulisław, a z drugiej strony, jako organizator czterech międzynarodowych konferencji jogi i ajurwedy w latach 2013-2017. zorganizował i przeprowadził ponad 30 warsztatów i wraz doktorami ajurwedy Dhananji Nanayakkar i Kushanem Pathiraną kursów „konsultanta na ajurwedę”. Na studiach podyplomowych pt. Holistyczne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim, prowadzi zajęcia z mindfulnessu.

Ritu Mittal – Dyplomowana terapeutka Ayurvedy oraz technik usług kosmetycznych. Prowadzi własny salon Ayurvedyjski od 5 lat w Kamieńcu Wrocławskim. Praktykująca jogę, prowadzi zajęcia z jogi oraz kursy i szkolenia Ayurvedyjskie . zorganizowała i przeprowadziła warsztaty z jogi, ajurwedy, gotowania aujwedyjskiego i indyjskiego.

Luiza Jałowiecka – Swoją przygodę ze świadomym życiem zaczęła nieoczekiwanie 5 lat temu wprowadzając się Krainy Szeptów. Wtedy jeszcze nie wiedziała gdzie zaprowadzi ją ta ścieżka. Przez te kilka lat na jej drodze życiowej pojawiło się kilka ważnych osób, które miały wpływ na zmiany jakie się w niej dokonywały. Joga towarzyszyła jej od wielu lat z różnym natężeniem i systematycznością. Uważność zaczęła pojawiać się powoli, początkowo jako nieodłączny element towarzyszący w kuchni 5 przemian, z każdym kolejnym krokiem coraz bardziej zasadzając się w codziennym życiu. W marcu 2018 r. ukończyła roczne studia ajurwedy – holistycznej koncepcji zdrowia w Katowicach. Teraz pracuje nad sobą bardziej świadomie, czując i akceptując każdą chwilę, która się wydarza. Zaczęła prowadzić warsztaty oparte na zdobytej wiedzy ajurwedyjskiej, łącząc je z zamiłowaniem do malarstwa i szycia. Chce dzielić się wiedzą i doświadczeniem, tym co zaprowadziło ją tam gdzie jest teraz. Do miejsca pełnego szczęścia, spokoju i samozadowolenia.

Podobne wpisy

error: Treść strony jest chroniona.