image1

To był niezwykły wyjazd do Indii połączony z praktyką jogi, pranajamy, medytacji, marm cikitca i nie tylko. Odwiedziliśmy najsłynniejsze zabytki stolicy oraz Taj Mahal.  W miasteczku Ranikhet położonym u podnóża Himalajów były prowadzone zajęcia z jogi i medytacji. Zdobyliśmy nowe doświadczenia, podjęliśmy nowe wyzwania, których do tej pory nie doświadczaliśmy.

Spędziliśmy niesamowity czas w kraju joginów mieszkając w Aśremie  „Devamber Arogya Dham” prowadzonym przez Światowego Jogguru C.M Bhandhari w Ranikhecie, gdzie prowadził On wszystkie sesje jogi i medytacji tłumaczone przez Jego ucznia i kierownika wycieczki – Piyusha Mittala.

Warsztaty u Pana Bhandariego były doskonałą okazją do zrozumienia podstawowych przyczyn problemów zdrowotnych oraz zaburzeń wynikających z naszego stylu życia, a następnie sposobów radzenia sobie z nimi przez zdobyte doświadczenia podczas warsztatów. Przede wszystkim otrzymaliśmy odpowiedzi na dręczące nas pytania dotyczące zdrowia ciała - fizycznego, subtelnego i ciała przyczynowego, relacji międzyludzkich oraz na sposoby życia w zdrowiu, obfitości, szczęściu, bez stresu i cierpienia.

Warsztaty u Jogguru Pana Bhandariego byłą wyjątkową okazją do pracy nad wewnętrznym bytem. Pogłębialiśmy sposób postrzegania swojego życia, pracy oraz całego świata. Pomogły nam w rozwoju osobistym oraz dały możliwość zrozumienia życia w pełni na poziomie fizycznym, umysłowym i duchowym.

Youguru Ekscelencją C M Bhandari – Ambasador jogi na świat 2016, mianowany przez rząd indii, były Ambasador Indii w Polsce, będąc 30 lat w dyplomacji nie tylko reprezentował Indie ale i prorogował jogą w całym świecie. Autor książek na temat jogi i ajurwedy, patron instytutu jogi i ajurwedy w pałacu Sulisław w Polsce oraz założyciel Aśremu  Devamber Arogya Dham.

Galeria

Dane kontaktowe

Piyush Mittal
Telefon: 508 142 077
Email: pmittal1915@gmail.com

Instytut Jogi i Ajurwedy – Nirmala
ul. Cichy Kącik 1, Kamieniec Wrocławski

Dołącz do naszego Newsletter-a

Zapisz się, aby otrzymywać
najnowsze informacje