AMBASADORZY INSTYTUTU NIRMALA

Wielu pasjonatów jogi i ajurwedy chciałoby korzystać z niej w takiej formie, jak nauczamy w Instytucie Jogi i Ajurwedy Nirmala.pl, ale nie jest to możliwe ze względu na odległość. Jednocześnie mamy świadomość ilu naszych wybitnych studentów jest w całej Polsce i za granicą. Z powodu rosnącego zainteresowania i wielu pytań, które dostajemy o polecenie sprawdzonych, certyfikowanych praktyków jogi i ajurwedy powstał programu ambasadorów Nirmala.pl. Zapraszamy do skorzystania z naszej listy polecanych specjalistów, którzy uznają te same wartości, co Instytut Nirmala w dziedzinach jogi i ajurwedy.

Wsparcie ambasadora można uzyskać poprzez:

kontynuację terapii zaleconej w Instytucie Jogi i Ajurwedy Nirmala

lub

rozpoczęcie współpracy z polecanym specjalistą w zakresie:

  1. joga;
  2. medytacja, pranajama;
  3. konsultacje ajurwedyjskie;
  4. masaż ajurwedyjski.
Katarzyna Liszkowska

Katarzyna Liszkowska

Polecane przez Instytut: joga, medytacja i pranajama, konsultacje ajurwedyjskie, masaż ajurwedyjski.

Mieszka i pracuje na Pogórzu Izerskim. Wybrała to miejsce do życia przeszło 20 lat temu. Jest praktykującym konsultantem i terapeutą ajurwedy, terapeutą holistycznym i nauczycielem jogi. Kursy na Konsultanta i Terapeutę Ajurwedy oraz Terapeutę Dla Ciała i Umysłu ukończyła w Instytucie Jogi i Ajurwedy Nirmala. pl. Brała także udział w wielu warsztatach, szkoleniach, kursach, wykładach z zakresu jogi i terapii tradycyjnych. Stale pogłębia swoją wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktykuje i doświadcza.

Bliskie jej są słowa buddyjskiego mnicha:
,,Jesteś tym, co praktykujesz, a to co praktykujesz, umacnia się w tobie.” Jej codzienna praca to masaże, zabiegi, konsultacje ajurwedyjskie i terapia marma. Prowadzi także
praktykę jogi, głównie dla osób starszych, początkujących i takich, dla których inne formy ruchu są niewskazane oraz zajęcia z yin jogi. Idąc na kurs konsultanta ajurwedy nie przypuszczała, że będzie to dla niej tak transformujący proces, a jej podróż w głąb siebie właśnie się rozpoczyna. Ajurweda i joga zmieniły i stale zmieniają jej rzeczywistość, postrzeganie świata i samej siebie. Są dla niej bazą i drogowskazem. Wyznaczają codzienny rytm, pomagają dokonywać świadomych wyborów, pokonywać ograniczenia i prowadzić dobre i zdrowe życie. Podąża ich ścieżką z radością, wdzięcznością, pokorą i zaufaniem. Nieustannie zachwyca się mądrością ajurwedy, duchowością i filozofią jogi, obserwacją tego, jak proste, ale regularne czynności i działania zmieniają jakość życia, wspierają samorozwój i budują nasz dobrostan. Wierzy w terapeutyczną moc dotyku i siłę samouzdrawiania, która drzemie w każdym z nas.

Kajkuveda Katarzyna Liszkowska
ul. Staszica 6, 58-400 Kamienna Góra
tel.: 606 275 859
e-mail: k.liszkowska@gmail.com

Justyna Cichocka

Justyna Cichocka

Polecane przez Instytut: konsultacje ajurwedyjskie, masaż ajurwedyjski, joga, medytacja i pranajama,

Justyna Cichocka Konsultantka i terapeutka Ajurwedy, Holistyczny Terapeuta dla Ciała i Umysłu – swoje kursy ukończyła w Instytucie Nirmala u Ritu i Piyusha Mittal. Dusza artystyczna w pracy i życiu. Zafascynowana naturą, Ajurwedą, naturalnymi terapiami, rozwojem i smakami Indii. Współautorka książki” Kurkuma, smaki Indii”.

Właścicielka Studia Dharma – miejsca, w którym można doświadczyć masaży ajurwedyjskich, skorzystać z konsultacji, praktykować jogę, otrzymać sesję Access Bars® czy wziąć udział w warsztatach artystycznych i rozwojowych. Miejsca, w którym każda osoba będzie mogła usłyszeć, że najlepsze dopiero przed nią i nie ma niemożliwego. Malarka mandal. Praktyk Access Bars – relaksacyjnych, energetycznych zabiegów na ciało.

Studio Dharma

ul. Rynek 35, Pasaż 2012 w Ostrowie Wielkopolskim

tel.: 608338896

e-mail: dharmaholisticselfcare@gmail.com

Tomasz Pychowski

Tomasz Pychowski

Polecane przez Instytut: konsultacje ajurwedyjskie

Mieszkam w Łodzi. Interesuję się, propaguje i jestem ogromnym fascynatem kultury wedyjskiej, najbliższą formą jogi mojemu sercu jest praktyka Bhakti Jogi. Od kilku lat jestem ścisłym wegetarianinem. Ajurwedą zainteresowałem sie około 5 lat temu skończyłem roczny kurs Ajurweda Holistyczna koncepcja zdrowia na GWSH w Katowicach, wziąłem udział w wielu szkoleniach za pośrednictwem ATMA Ajurweda oraz Instytutu Nirmala.pl na różne tematy związane z jogą oraz ajurwedą. W roku 2023 ukończyłem kurs zawodowy Konsultant i Terapeuta Ajurwedy w Instytucie Jogi i Ajurwedy Nirmala.pl. Od maja 2023 otworzyłem firmę Surya Ajurweda. Prowadzę na FB stronę Ajurweda-Jyotish-wedy oraz grupę Ajurweda Łódź. Znajdziecie mnie także na Instagramie @Holistictomasz.

Mam ogromną przyjemność dołączyć do „rodziny” Nirmala jako ambasador oraz przedstawiciel handlowy na miasto Łódź. Serdecznie zapraszam na konsultacje ajurwedyjskie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub emailowym.

Surya Ajurweda, Łódź

tel.: 502264702

e-mail: surya.ajurweda.lodz@gmail.com

FB: grupa ajurweda Łódź

FB: strona ajurweda-jyotish-wedy

Instagram: @Holistictomasz

error: Treść strony jest chroniona.