Ambasadorzy Instytutu

W całej Polsce
Im możesz zaufać

Nasi Absolwenci. Dla Ciebie.Wielu pasjonatów jogi i ajurwedy chciałoby korzystać z niej w takiej formie, jak nauczamy w Instytucie Jogi i Ajurwedy Nirmala.pl, ale nie jest to możliwe ze względu na odległość. Jednocześnie mamy świadomość ilu naszych wybitnych studentów jest w całej Polsce jak i poza granicami naszego kraju.

Z powodu rosnącego zainteresowania oraz wielu pytań, które regularnie dostajemy o polecenie sprawdzonych, certyfikowanych praktyków jogi i ajurwedy powstał Program Ambasadorów Nirmala.pl. Zapraszamy do skorzystania z naszej listy polecanych specjalistów, którzy uznają te same wartości, co Instytut Nirmala w dziedzinach jogi i ajurwedy.


Wsparcie Ambasadora można uzyskać poprzez kontynuację terapii zaleconej w Instytucie Jogi i Ajurwedy Nirmala lub rozpoczęcie współpracy z polecanym Specjalistą w zakresie:

Joga

Droga do Siebie przez Siebie

Medytacje

Medytacja to ewolucja umysłu.

Pranajama

Spożytkowanie energii prana do leczenia ciała i pracy z umysłem.

Konsultacje Ajuwerdyjskie

Indywidualne spotkania to lepsza analiza, doradztwo i prowadzenie.

Masaż Ajuwerdyjski

Specjalistyczne zabiegi i masaże ajurwedyjskie.

Znajdz Swojego Specjalistę w Okolicy

Oto Oni

Najlepsi z Naszego Polecenia

Wybierz Specjalistę w Twojej okolicy. Oto Ci, których gorąco polecamy!

Cały czas jesteśmy w rozbudowie naszej siatki Ambasadorów Instytutu Nirmala. Jeśli jesteś naszym absolwentem i chcesz z nami współpracować - porozmawiajmy - a dodamy Cię na naszą mapę!
Telefon: +48 725363409

Maja Klamka

Współpraca, Ambasador
Telefon: +48606275859
Telefon: +48 608338896

Justyna Cichocka

Ambasador
Telefon: +48502264702

Tomasz Pychowski

Ambasador
Telefon: +48662173340

Anna Bilińska

Ambasador
Telefon: +48 791775879

Aga Zielińska

Ambasador
Telefon: +48 664948927

Lucyna Markiewicz

Ambasador
Awesome Image
Konsultacje, Masaż i Terapie Ajurwedyjskie

Maja Klamka

Maja Klamka dyplomowana Terapeutka i Konsultantka Ajurwedy, w magiczny sposób łączy tradycję ajurwedy z nowoczesnym podejściem do zdrowia ciała i umysłu.

Ukończenie rocznego kursu Holistycznego Terapeuty dla Ciała i Umysłu pozwala jej na zintegrowanie różnorodnych technik, co sprawia, że jej podejście jest kompleksowe i efektywne. Ukończyła kurs Marma Terapii, co dodaje jej wyjątkowe umiejętności w pracy z punktami energetycznymi ciała.

Uczestniczyła w warsztatach medytacji i pranayamy organizowanych przez Instytut Jogi i Ajurwedy Nirmala.pl, dzięki którym może jeszcze bardziej wesprzeć swoich pacjentów w drodze ku wewnętrznej równowagi, zdrowia i dobrostanu. Prowadzi swój gabinet, oferując klientom masaże i kompleksowe terapie ajurwedyjskie, profesjonalne konsultacje ajurwedyjskie oraz marma terapię. Jej holistyczne podejście pozwala na indywidualne dostosowanie terapii do potrzeb każdego pacjenta, dążąc do przywrócenia równowagi zarówno fizycznej, jak i psychicznej.

Od lutego 2023 ma przyjemność współpracować z Instytutem Jogi i Ajurwedy Nirmala.pl Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe dla dorosłych oraz dzieci z jogi klasycznej. Jej zajęcia to nie tylko ćwiczenia fizyczne, lecz także podróż ku wewnętrznemu spokoju.

Z pasją i empatią, Maja inspiruje do dbałości o zdrowie w sposób holistyczny, otwierając drzwi do równowagi i pełni życia.

Mitra Gabinet Masażu i Terapii Naturalnych
ul. Poznańska 7, 56-200 Góra

tel. +48 725363409
e-mail: ajurweda.mitra@gmail.com
holistyczniedozycia.pl
IG holistycznie.do.zycia
FB mitra.terapie.naturalne
Awesome Image
  Joga, medytacja i pranajama, konsultacje ajurwedyjskie,
  masaż ajurwedyjski

Katarzyna Liszkowska

Mieszka i pracuje na Pogórzu Izerskim. Wybrała to miejsce do życia przeszło 20 lat temu. Jest praktykującym konsultantem i terapeutą ajurwedy, terapeutą holistycznym i nauczycielem jogi. Kursy na Konsultanta i Terapeutę Ajurwedy oraz Terapeutę Dla Ciała i Umysłu ukończyła w Instytucie Jogi i Ajurwedy Nirmala. pl. Brała także udział w wielu warsztatach, szkoleniach, kursach, wykładach z zakresu jogi i terapii tradycyjnych. Stale pogłębia swoją wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktykuje i doświadcza.

Bliskie jej są słowa buddyjskiego mnicha: Jesteś tym, co praktykujesz, a to co praktykujesz, umacnia się w tobie.

Jej codzienna praca to masaże, zabiegi, konsultacje ajurwedyjskie i terapia marma. Prowadzi także
praktykę jogi, głównie dla osób starszych, początkujących i takich, dla których inne formy ruchu są niewskazane oraz zajęcia z yin jogi.

Idąc na kurs konsultanta ajurwedy nie przypuszczała, że będzie to dla niej tak transformujący proces, a jej podróż w głąb siebie właśnie się rozpoczyna. Ajurweda i joga zmieniły i stale zmieniają jej rzeczywistość, postrzeganie świata i samej siebie. Są dla niej bazą i drogowskazem. Wyznaczają codzienny rytm, pomagają dokonywać świadomych wyborów, pokonywać ograniczenia i prowadzić dobre i zdrowe życie. Podąża ich ścieżką z radością, wdzięcznością, pokorą i zaufaniem.

Nieustannie zachwyca się mądrością ajurwedy, duchowością i filozofią jogi, obserwacją tego, jak proste, ale regularne czynności i działania zmieniają jakość życia, wspierają samorozwój i budują nasz dobrostan. Wierzy w terapeutyczną moc dotyku i siłę samouzdrawiania, która drzemie w każdym z nas.

Kajkuveda - Katarzyna Liszkowska
ul. Staszica 6, 58-400 Kamienna Góra
+48 606 275 859
k.liszkowska@gmail.com
Awesome Image
   Konsultacje ajurwedyjskie, masaż ajurwedyjski,
  joga, medytacja i pranajama

Joanna Cichocka

Justyna Cichocka Konsultantka i terapeutka Ajurwedy, Holistyczny Terapeuta dla Ciała i Umysłu – swoje kursy ukończyła w Instytucie Nirmala u Ritu i Piyusha Mittal.

Dusza artystyczna w pracy i życiu. Zafascynowana naturą, Ajurwedą, naturalnymi terapiami, rozwojem i smakami Indii. Współautorka książki" Kurkuma, smaki Indii". Właścicielka Studia Dharma – miejsca, w którym można doświadczyć masaży ajurwedyjskich, skorzystać z konsultacji, praktykować jogę, otrzymać sesję Access Bars® czy wziąć udział w warsztatach artystycznych i rozwojowych. Miejsca, w którym każda osoba będzie mogła usłyszeć, że najlepsze dopiero przed nią i nie ma niemożliwego. Malarka mandal. Praktyk Access Bars – relaksacyjnych, energetycznych zabiegów na ciało.

Studio Dharma - Joanna Cichocka
ul. Rynek 35, Pasaż 2012 w Ostrowie Wielkopolskim
+48 608338896
dharmaholisticselfcare@gmail.com
Awesome Image
   Konsultacje ajurwedyjskie

Tomasz Pychowski

Mieszkam w Łodzi. Interesuję się, propaguje i jestem ogromnym fascynatem kultury wedyjskiej, najbliższą formą jogi mojemu sercu jest praktyka Bhakti Jogi. Od kilku lat jestem ścisłym wegetarianinem.

Ajurwedą zainteresowałem sie około 5 lat temu skończyłem roczny kurs Ajurweda Holistyczna koncepcja zdrowia na GWSH w Katowicach, wziąłem udział w wielu szkoleniach za pośrednictwem ATMA Ajurweda oraz Instytutu Nirmala.pl na różne tematy związane z jogą oraz ajurwedą.

W roku 2023 ukończyłem kurs zawodowy Konsultant i Terapeuta Ajurwedy w Instytucie Jogi i Ajurwedy Nirmala.pl. Od maja 2023 otworzyłem firmę Surya Ajurweda. Prowadzę na FB stronę Ajurweda-Jyotish-wedy oraz grupę Ajurweda Łódź. Znajdziecie mnie także na Instagramie @Holistictomasz.

Mam ogromną przyjemność dołączyć do “rodziny" Nirmala jako ambasador oraz przedstawiciel handlowy na miasto Łódź. Serdecznie zapraszam na konsultacje ajurwedyjskie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub emailowym.

Tomasz Pychowski, Surya Ajurweda, Łódź +48 502264702 surya.ajurweda.lodz@gmail.com
Awesome Image
   Konsultacje ajurwedyjskie

Anna Bilińska

Jestem dojrzałą kobietą z wielkim apetytem na zdrowe i pełne pasji życie, dyplomowaną konsultantką i terapeutką ajurwedyjską, mamą, żoną i babcią.

W mojej praktyce ajurwedyjskiej szczególnie fascynuje mnie świat hormonów, ich wpływ na jakość życia, a przede wszystkim moc Ajurwedy w ich balansowaniu. Towarzyszę kobietom w czasie Transformacji, jakim jest Menopauza. Pomagam odnaleźć równowagę, złagodzić i wyeliminować nieprzyjemne objawy. Uderzenia gorąca, nocne poty, problemy z pamięcią i koncentracją, nieefektywny sen, insulinooporność i choroby tarczycy, kruchość emocjonalna lub wybuchy złości i frustracji, to tylko niektóre z problemów, jakie doświadczają.

Moja wędrówka do siebie rozpoczęła się dekadę temu, gdy tylko przekroczyłam próg magicznej 40 ki. Duża rodzina, piątka dzieci, prosperująca firma, działalność społeczna i niekończące się nowe projekty wciągały mnie w wir pracoholizmu i perfekcjonizmu. Aż wykończony pędem organizm powiedział w końcu STOP. Po latach walki o zdrowie, ukojenie i odpowiedź na wszystkie pytania przyniosła mi Ajurweda. Zmieniła moje codzienne nawyki, wprowadziła zmiany, które diametralnie poprawiły jakość mojego życia. Wiedzę zdobywałam przez lata na Bali w Instytucie Dasa Vayu, w Szkole Ajurwedy Marii Nowak- Szabat i w końcu w Instytucie Nirmala gdzie moi nauczyciele Piyush i Ritu Mittal nauczyli mnie słuchać sercem moich pacjentów. Dzisiaj z radością dzielę się umiejętnościami i szerzę Ajurwedę, prowadzę konsultacje indywidualne, warsztaty i szkolenia. Pracuję procesowo i cyklicznie. Dzięki łączeniu różnych technik oddechowych, medytacji, diety, ziołolecznictwa i jogi, dobieram terapie indywidualnie do każdej pacjentki. Znajdziesz mnie:

Anna Bilińska

Gabinet: Poznań
ul. Św. Marcin 6
+48 662173340
kontakt@annabilinska.com.pl
Awesome Image
Joga, Medytacja i Pranayama

Aga Zielińska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o profilu nauczycielskim, w zakresie specjalności promocji zdrowia. Instruktor odnowy biologicznej, rekreacji ruchowej oraz psychodietetyk.

Ukończyła roczny kurs „Holistycznego terapeuty ciała i umysłu” w Instytucie Jogi i Ajurvedy Nirmala.pl, który pozwolił jej na skuteczniejsze prowadzenie konsultacji w zakresie psychodietetyki i doradztwa żywieniowego, poprzez ujęcie w szerszej perspektywie istoty człowieka i jego problemów natury psychofizycznej.

Ponadto specjalizuje się w masażu klasycznym z elementami masażu tajskiego oraz marma terapii. Propagatorka zdrowego stylu życia w ujęciu holistycznym oraz pasjonatka jogi w wydaniu klasycznym oraz vinyasa.

tel: +48 791775879
e-mail: aga_ziel76@o2.pl
FB: aga.ziel76
Awesome Image
Joga, Medytacja i Pranayama

Lucyna Markiewicz

Jestem założycielką Szkoły Jogi Mandala w Bydgoszczy (2016 r.). Uczę Jogi od około 10 lat. Pracuję zarówno z dorosłymi, młodzieżą jak i z dziećmi - tymi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Moją specjalnością są zajęcia z Jogi dla kobiet w ciąży a także dla mam z dziećmi po porodzie. Od kilku lat edukuje również pary w szkole rodzenia z wiedzy dotyczącej zarówno świadomego oddechu, pracy z ciałem a także radzeniem sobie z bólem i lękiem związanym z okresem okołoporodowym.

Jogi uczyłam się od wielu nauczycieli zarówno tych z Polski jak i z zagranicy. Od kilku ostatnich lat zgłębiam najstarszą tradycję wszechstronnej Jogi Klasycznej bezpośrednio od Swamiego Karmayogi Saraswati -suksecora Bihar School of Yoga.

Obecnie prowadzę zajęcia na podstawie zdobytej wiedzy ale głównie doświadczenia pracy 
z ludźmi przez te wszystkie lata (tymi starszymi jak i młodszymi). To oni mnie uczą i inspirują do dalszego rozwoju, bo pokazują problemy z którymi mierzą się na co dzień. A ja chcę 
i pomagam im w poprawieniu jakości ich życia codziennego.

Z tego też powodu ukończyłam dodatkowo w 2022 roku kurs na Konsultantkę i Terapeutkę Ajurwedy oraz zdobyłam wiedzę z Marma Terapii w Instytucie Jogi i Ajurwedy Nirmala.pl, dzięki czemu mogę w szerszym zakresie pomagać innym a także sobie 🙂

Zapraszam do Szkoły Jogi Mandala w Bydgoszczy na zajęcia z Jogi, warsztaty i kursy a także do gabinetu Ajurwedy na konsultacje oraz terapie manualne.

Szkoła Jogi Mandala
Lucyna Markiewicz
ul. Al. Adama Mickiewicz 4/8a
85-071 Bydgoszcz

joga-bydgoszcz.pl
tel. +48 664948927
e-mail: szkolajogimandala@gmail.com